Değişim

Siparişimi nasıl değiştirebilirim?
Değişim işlemini gerçekleştirebilmek için, irsaliyenizin arka kısmında yer alan iade bölümünü doldurarak; irsaliyenin bir örneği ile birlikte "Hacı Yusuf Mescit Mah. Ahilik sok. No:43/1 Karatay/ Konya” adresine MNG KARGO ile gönderebilirsiniz.

İade yerine ürünlerde ölçü/renk değişimi yapabilir miyim?
Siparişiniz kargoya verildikten 7 gün sonra, istediğiniz renk veya ölçü stoklarımızda mevcut ise değişim yapabilirsiniz. Stoklarda mevcut olmayan ürünlerde değişim yerine iade işlemi yapılır.

Hangi ürünleri değişim yapabilirim?
Değişim yapmak istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış (deneme amaçlı kullanımlar hariçtir.) olması gerekir. Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

Kaç gün içinde ürünlerim de değişim yapabilirim?
14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Değişim için hangi adrese göndereceğim?
Adresimiz: ¨Hacı Yusuf Mescit Mah. Ahilik sok. No:43/1 Karatay/ Konya¨

Ürünlerimin değişimde kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo noktalarından karşı ödemeli göndermeniz durumunda değişim işlemlerinin kargo bedelleri Püff konsepte aittir.

Ürün değişimi ne kadar sürede yapılır?
Değişim yaptığınız ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. Değişim süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır.

Tamamlanan değişim işlemlerimi site üzerinden nasıl takip edebilirim?
Püff konsept değişimlerinizi “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Sipariş etmiş olduğum ürünlerde değişim yapabiliyor muyuz?
Püff konsept ile yapılan alışverişlerde değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürünün ölçüsü, rengi bulunmaması durumunda değişim yerine iade yapılarak istediğiniz ürünü tekrar sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek icin, veri politikamızdaki belirtiğimiz amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde sitemizde çerez konumlandırmaktayız.