HİKAYEMİZ

Aşk ile tasarlanıp Sanat ile başladı.

 

Şıklığın, zarifliğin ve mutluluğun detaylarda gizli olduğuna inanan kadınlar olarak başladık hikayemize. İnsan sıradan bir canlı değil ise hiçbir şey sıradan olmamalıydı.  Bu yüzden özgün olup, size özel tasarımları sanatla buluşturarak ‘’Yaşam alanlarınızı hayalleriniz oluştursun.’’ mottosu ile çıktık yola. 

Dekorasyon ve sanatın bütünlüğüne inanan birkaç kadın olarak, ahşap, metal ve sanatı bir atölyede bir araya getirdik. Emeğimizi sanat ile birleştirip yaşam alanlarınıza hayat verecek ürünler üretmek için çalışmaya başladık. İç mimar ekibimizin tasarım öngörüsü, sanat ekibimizin ruhunuzu okşayan çalışmaları ve yıllarını mesleğine adamış usta ekibimiz ile en güzelini ve en özelini yapmak için çalışıyoruz.

Özveri ile tasarlanıp, sanat ile başlayan hikayemizde bize eşlik edeceğinizi umut ederek ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra fikirleriniz ve istekleriniz doğrultusunda size özel ürünler de üreterek yolumuza devam ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

 

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek icin, veri politikamızdaki belirtiğimiz amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde sitemizde çerez konumlandırmaktayız.