Teslimat ve İade

Bu teslimat ve iade koşulları Püff Dekorasyon ve Sanat Atölyesi Tic.Ltd. Şti. için geçerlidir.

Siparişi takip eden 3 iş günü içinde sevkiyatlara başlanacaktır. Sevkiyat, yedi (7) iş günü içinde tamamlanabilir.Özel tasarım ve mobilya gruplarında onbeş (15) iş günü içinde tamamlanabilir.(Satıcı tarafından ekstra gün talep edilebilir ve bu durum alıcıya iletilir.)

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.

 

***İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza göndermeden önce mail yoluyla hangi ürünü, ne sebeple göndermek istediğinizi ve nasıl bir işlem talep ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün lojistik operasyon merkezimize ulaşsa dahi herhangi bir işleme başlanamayacaktır.***

Özel sipariş kapsamındaki ürünler cayma ,değişim ve iade kapsamına girmemektedir.

Değişimini veya iadesini yapmak istediğiniz ürünü bize yeniden gönderirken anlaşmalı olduğumuz ARAS Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Kullanılmış, yıpratılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir. Ürünün içerisindeki oturma pedinin bükülmesi veya kırılmasıyla sonuçlanacak şekilde ürünün ikiye katlanarak makul kullanımı aşacak şekilde kargo poşetine sıkıştırılıp Lojistik Operasyon Merkezimize gönderilmesi durumunda da yine bu ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir. İncelenmesi istenen herhangi bir üründe kullanıcı sorumluluğunda olmayan üretimsel bir problem olduğu tespit edilmesi halinde tüm kullanıcılara yardımcı olunmaktadır.

 

Ürünler, teslim alındığı haliyle ve faturası ile birlikte iade edilmelidir. (İçinde bulunan koruma pedi, ön cebinde bulunan tanıtım kılavuzu ve ürün etiketi gibi materyaller eksiksiz olmalıdır). Değişimi veya iadesi istenilen ürün hakkında [email protected]’a değişim/iade nedeni ile ilgili bilgi verilip yapılması istenen işlem üzerine detaylı mail atılmalıdır.

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İyzico Sanal POS Kullanım Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza ürün incelemesi sonrasında verilecek iade kabulü onayından sonra bankanızın prosedürlerine göre en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 10 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

 

Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, değişim/iade ile ilgili taleplerinizi iletmek için İletişim kısmındaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

 

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek icin, veri politikamızdaki belirtiğimiz amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde sitemizde çerez konumlandırmaktayız.